Nové

Blend X

9,90

Dokonalá symbióza káv z Brazílie a Etiópie s plnou chuťou kakaa a sladkej papáje.

Nie je na sklade
Zrušiť výber

Chuťová harmónia dvoch kontinentov

Tento rok oslavujeme 10. výročie založenia našej spoločnosti a k tejto jedinečnej príležitosti sme vytvorili špeciálny narodeninový blend, aby ste to mohli osláviť spolu s nami.

Blend X – ktorého tajomný názov symbolizuje našich prvých 10 rokov s kávou – je prekvapivou symbiózou výberových káv z Brazílie a Etiópie. Na prvý pohľad možno netradičná kombinácia, no garantujeme vám, že výsledná chuť vás presvedčí o opaku.

Aké kávy tvoria Blend X?

Blend X je zmesou troch 100% Arabica káv. Brazílska časť blendu je zastúpená hneď dvoma výberovými kávami: brazílskou Alta Vistou, ktorú ste mohli ochutnať v rámci našej edície Limitka a brazílskou Cerrado Dulce. Jemnú ovocnú zložku blendu zas tvorí africká Ethiopia Guji.

Aká je výsledná chuť Blendu X?

V aróme Blendu X objavíte tóny kakaa a sladkého ovocia, ktoré možno objaviť aj v horko-sladkej chuti tejto kávy. Plná chuť kakaového pudingu sa prelína s tropickou ovocnosťou zrelej papáje a ananásu. Celkový zážitok z kávy umocňuje jej lahodná oriešková dochuť.

Narodeninový Blend X má komplexné, no jemne zamatové telo, v ktorom objavíte všetko, čo má dobrá káva mať. Aj vďaka tomu je Blend X ideálny nielen do espressa, ale aj cappuccina či na filter.

Chuťový profil kávy

kakao
papája
orechy
detail upražených kávových zŕn