Darčeky pre firmy

Svetová, štýlová & lahodná

Presne taká je naša ponuka darčekov

Tak ako všetci, aj my máme radi prekvapenia a vieme, že nájsť ten pravý darček pre obchodných partnerov alebo zamestnancov je skutočné umenie – rovnako, ako upražiť naozaj dobrú kávu.

Exkluzívne darčekové balenia našich káv sú elegantným riešením, ktorým potešíte najnáročnejšieho gurmána aj príležitostného kávičkára.

Zadajte váš e-mail a získajte kompletnú ponuku

darčeková krabička na kávu

Darčeky, aké by ste chceli dostať aj vy

Týchto 8 dôvodov vás presvedčí, že darčeky z našej pražiarne sú tou správnou voľbou.

Fantasticky lahodné. Naši zákazníci tvrdia, že lepšiu kávu ešte nepili. Ochutnajte a presvedčte sa sami.

Vyrobené na Slovensku. Sme rodinná firma so sídlom v krásnej Modre. Kávu pražíme od roku 2009.

Ocenené vo svete. V prestížnych medzinárodných súťažiach Coffee Review a Great Taste sme získali tie najlepšie hodnotenia a naše kávy sa zaradili medzi TOP 10 espresso káv Európy.

Remeselne pražené. Pri pražení spájame tradičné postupy praženia s najmodernejšími technológiami. Kávu pražíme v menších množstvách podľa našich vlastných receptúr – pre tú najlepšiu chuť a zážitok z pitia kávy.

Ručne balené. Kávu balíme do kvalitných obalov, ktoré zachovajú chuť a arómu kávy. Darčekové balenia sú z recyklovaného materiálu, vyrobeného z dreva s ekologickým certifikátom FSC.

Prémiové a výberové. Pražíme len výberovú kávu najvyššej kvality a garantujeme jej čerstvosť. V našich kávach nenájdete žiadne umelé príchute – len dokonalú chuť kávy.

Cenovo dostupné. Ceny našich kávových darčekov začínajú už na 3,30 Eur bez DPH – a to pri odbere od 1 ks. V ponuke máme množstvo variant, takže si určite vyberiete.

Pripravené na mieru. Mletá alebo zrnková, tradičná alebo moderná, s vaším logom či komplimentkou – darčeky vám pripravíme na mieru a podľa vašich predstáv.

elegantná darčeková kazeta

Originálny darček pre zahraničných partnerov

Darčekové krabičky dodávame s textom v slovenskom alebo anglickom jazyku, čo z našich balení robí ideálny darček pre vašich zahraničných partnerov, ktorých chcete prekvapiť originálnym darčekom vyrobeným na Slovensku.

Želáte si vidieť kompletnú ponuku darčekových balení?

Zanechajte nám váš e-mail a my vám obratom zašleme kompletnú ponuku darčekov vrátane veľkoobchodného cenníka.

Máte otázky alebo chcete, aby sme vám pripravili individuálnu cenovú ponuku na odber viac ako 500 ks darčekov? V tom prípade nás kontaktujte e-mailom na sales@ebenica.com alebo telefonicky na čísle +421 905 745 333.